Pokojné leto s UNIPHARMOU!

Vážené lekárničky,
drahí lekárnici, milí čitatelia,

príchodom teplých letných dní už mnohí premýšľame nad oddychom počas dovolenky a nad časom stráveným s rodinou a priateľmi. Naše firmy ako keby spomaľovali a postupne prechádzali do módu prázdnin, ktorý poznáme z detských čias. Nič to však nemení na fakte, že vás pacienti potrebujú rovnako a vy, lekárnici, potrebujete od svojej distribučnej spoločnosti naďalej stopercentný výkon. Chcem vás preto ubezpečiť, že naši zamestnanci, hoci tiež s právom na relax, ktorý určite využijú, budú pre vás naďalej pripravovať zaujímavé projekty.
V uplynulých týždňoch sme pre vás prichystali ďalšie zo série odborno-vzdelávacích podujatí, Regionálne stretnutia lekárnikov. Váš záujem o túto akciu vo všetkých štyroch mestách ma nesmierne teší. Verím, že prednášky boli pútavé a do praxe ste si odniesli opäť nové informácie. Plnohodnotne sme vám na stretnutiach predstavili novinku – PLUS eRecept od PLUS LEKÁRNE, ktorý sme pripravovali dlhé mesiace. Tento nástroj pomôže opäť v boji s konkurenciou, ale hlavne odľahčí pacienta. Teraz už pacient nebude musieť chodiť do viacerých lekární zisťovať, či jeho RX liek majú. Stačí, ak si z pohodlia domova vyberie tú, v ktorej ponuke liek uvidí online. Ďalšie z projektov, ktoré nás čakajú sú spustenie novej linky v ODS Bojnice, nové funkcionality Moja UNIPHARMA portálu, zefektívnenie procesov medzi distribútorom a lekárňou, ale aj 24. lekárnický kongres a ďalšie.
Verím, že vás UNIPHARMA každý deň dokáže presvedčiť, že sme ten správny distribútor pre vás. Prajem vám veľa pokojných dní a príjemného oddychu počas leta!

S pozdravom


Mgr. Milan Vrúbel
generálny riaditeľ a predseda predstavenstva
UNIPHARMA – 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť