Moja UNIPHARMA Portál

Menej papierov a všetko prehľadne na jednom mieste

V Lekárniku sme vám poskytli základné informácie o projekte Moja UNIPHARMA Portál, ktorý naša spoločnosť postupne uvádza do činnosti. Zapája sa doň čoraz viac lekárnikov z celého Slovenska. Pripravili sme manuály na ovládanie jednotlivých funkcionalít. Veríme, že vám prácu s Moja UNIPHARMA Portál uľahčia.

Cieľom portálu je zjednodušiť komunikáciu s lekárňami, ktorá bude k dispozícii 24-hodín denne. Je to prostredie, ktoré dokáže zodpovedne sprostredkovať odpovede na potrebné otázky rýchlo, presne a cielene. Lekárnik má v oblasti financií a obchodu požiadavky, ktoré musí často riešiť aj mimo bežných pracovných hodín, či cez víkend, často potrebuje vyriešiť isté veci aj doma, v aute a nielen pri použití PC, ale aj tabletu a mobilného telefónu. Práve toto Moja UNIPHARMA Portál poskytuje.

Ešte pred zapojením sa navštívi každú lekáreň náš obchodný reprezentant a lekárnikovi vysvetlí prácu s portálom. Po zapojení sa do svojho konta dostanete cez stránku www.unipharma.sk. Prístupové heslá dostane len kompetentná osoba v lekárni, ktorá má hlavný prístup k absolútne všetkým informáciám, ale zároveň má aj oprávnenie vytvárať prístupy svojim zamestnancom podľa potreby.
Portál obsahuje zatiaľ 3 základné časti:
» MÔJ PROFIL
» FAKTÚRY A DOBROPISY
» INFOPORTÁL
Práve na ovládanie týchto 3 častí nájdete manuály od júlového čísla časopisu Lekárnik. Samozrejme, projekt je naďalej vo vývoji a pripravujeme ďalšie rozšírenia za rôzne oblasti

spracoval: Mgr. Ján Zošák