Miesto práce: Opatovská cesta 4, 972 01 Bojnice, Prievidza
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto):
Od 900 € v závislosti od kvalifikácie a praxe + mesačná prémia + mimoriadna ročná odmena;
Priemerný mesačný plat nákupcu za uplynulý rok bol 1170 €.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Hlavná činnosť – nákup obchodného tovaru a udržiavanie optimálnych zásob na všetkých strediskách
  • Telefonická a e-mailová komunikácia s dodávateľmi
  • Vedenie obchodných stretnutí s dodávateľmi
  • Výber položiek pre rozšírenie sortimentného portfólia
  • Spolupráca pri tvorbe návrhov marketingovej podpory predaja produktov
  • Vedenie agendy konsignačných skladov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Koncoročné odmeny
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
  • Zamestnanecké ceny na ubytovanie na Donovaloch
  • Zľavy na farmaceutický tovar
  • Zľavy na služby vlastnej cestovnej kancelárie
  • Príspevok na rekreáciu
  • Multisport karta
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevky pri životných a pracovných jubileách
  • Moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
  • Práca vo veľkej a stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi marketleadrov do verejných lekární
  • a ďalšie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
Stredoškolské  s maturitou
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Ekonomické, zdravotnícke, farmaceutické, hygiena potravín, veterinárne

Počítačové znalosti – používateľ:
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Jazyk a úroveň ovládania:
AJ – mierne pokročilý (B1) výhodou

Počet rokov praxe: 1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Logické a analytické myslenie
  • Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
  • Komunikatívnosť, tímovosť
  • Prax v akejkoľvek pozícií v farmaceutickom trhu je výhodou