UNIPHARMA – 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Bojnice, Opatovská 4

Ponúkaný plat (brutto):
850 EUR/mesiac + mesačná odmena do 20%, možné kvartálne odmeny

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Nastavenie a správa cien v informačnom systéme, spracovanie cenových ponúk
• Nastavenie ceny tovarov, komunikácia o cenovej ponuke so žiadateľmi a dodávateľmi
• Práca s elektronickou aukciou
• Overovanie úprav cien, ich kontrola, preceňovanie tovaru
• Komunikácia a spolupráca s oddelením nákupu a predaja
• Spracovávanie cenových reklamácií
• Vypracovanie podkladov v súlade s platnou legislatívou a internými smernicami,
kvartálne kontroly
• Vedenie internej evidencie

Zamestnanecké výhody, benefity
• Koncoročné odmeny
• Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
• Zľavy na farmaceutický tovar
• Služby vlastnej cestovnej kancelárie
• Príspevok na rekreáciu
• Multisport karta
• Relaxačno – regeneračný program
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Príspevky pri životných a pracovných jubileách
• Moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
• Home-office dohodou
• Práca vo veľkej a stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi hlavných dodávateľov liekov do verejných lekární
• a ďalšie

Informácie o výberovom konaní
ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

V prípade, že nám udelíte súhlas so spracovaním osobných údajov, budeme Vás evidovať v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / Kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícií vyhovujú aj uchádzači so vzdelaním:
• stredoškolské s maturitou
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Ekonomika, marketing, farmácia, zdravotníctvo

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Znalosť zákona o cenách č. 18/1996 Z. z. v znení
neskorších predpisov
• Znalosť zákona o liekoch č. 363/2011 Z. z.
• IS Oracle – výhodou
• Desaťprstová hmatová metóda a obchodné listy
• Komunikačné schopnosti
• Organizačné schopnosti
• Schopnosť učiť sa
• Aktívny a pozitívny prístup k práci
• Dôslednosť